PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS


Rzęsy są niekwestionowanym atrybutem kobiecości. Gęste, długie i podkręcone dodają kobietom pewności siebie i sprawiają, że czujemy się naprawdę wyjątkowo. Głównym powodem rosnącej popularności przedłużania rzęs jest maksymalny komfort noszenia i wygoda. Twoje spojrzenie pozostaje oszałamiające przez całą dobę, bez konieczności używania tuszu!
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 sprawia, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki Twoje spojrzenie stanie się głębokie i wyraziste. Specjalnie dla Ciebie chcemy stworzyć magiczny wachlarz rzęs, dodający uroku i wyrazistości każdej twarzy.

Secret Lashes - rzęsy, które noszą gwiazdy!
Tak, tak, te wachlarze rzęs i zalotne spojrzenia na czerwonym dywanie Jennifer Lopez i Rihanny to zasługa marki, która od dawna dostępna jest w Instytucie Kenaz
Nasza rodzima gwiazdza, Joanna Krupa od dawna jest ambasadorką marki Secret Lasches.
Tylko takie rzęsy mogą być w naszym salonie!
Hit ostatniego sezonu to metody ojętościowe: 2D do 8D.
To od ciebie zależy jak intensywnie mają wyglądać Twoje rzęsy.
Mogą być delikatne i lekkie jak skrzydła motyla, dając pożadany efekt u obserwującego: "sztuczne? czy ma takie swoje?... hmmm"Mogą również być intensywne, seksowne, głębokie w stylu Russian Volume.
Ty wybierasz, nasza stylistka wykonuje takie, jaki sobie wymarzysz.
Rzęsy marki Secret Lashes są mięciutkie, delikatnie, nie obciązają naturalnych rzęs.
To rzęsy odporne na wilgoć i pocieranie, byś mogła aktywnie żyć nie rezygnując ze swych ukochanych sportów i oszałamiać swą urodą nawet na basenie oraz w saunie.

Bardzo misterna praca, efektem jest wachlarz pięknych, długich, gęstych rzęs.
Takie spojrzenie ma magiczną moc. My już wypróbowałyśmy…Efekt utrzymuje się 6-8 tygodni, dokładne tyle żyją pojedyncze rzęsy, które po okresie wzrostu i spoczynku – wypadają.
Z pustego mieszka wyrasta nowa, młoda rzęska. Aby utrzymać pełny efekt zabiegu, należy uzupełniać rzęski raz w miesiącu. Trwałość zależy, w jaki sposób obchodzisz się z nimi.
Można z nimi pływać, spać, uprawiać sporty, można je malować, mieć piękne spojrzenie w każdej sytuacji. I tylko Ty będziesz wiedziała, że nie są prawdziwe.