Więcej o nas

KOSMETYKA I PIELĘGNACJA DLA URODY

Instytut Kosmetologii Estetycznej KENAZ został stworzony wg najnowszych standardów. Dbając o komfort i bezpieczeństwo Klientów/Pacjentów, gabinet został wyposażony w najwyższej jakości aparaturę posiadającą niezbędne certyfikaty medyczne. Odpowiednio dobrane materiały jednorazowe i konsekwentnie realizowany program higieny i bezpieczeństwa pracy gwarantują bezpieczne wykonanie usługi.

Zobacz ofertę

Agnieszka Pielichowska

linergistka, specjalista ds. laseroterapii i kosmetologii

Click here to rotate

Agnieszka Pielichowska


linergistka, specjalista ds. laseroterapii i kosmetologii

Agnieszka jest twórcą i właścicielem Instytutu Kosmetyki Estetycznej Kenaz w Legnicy od 2011roku. Swoją wiedze pogłębia na licznych szkoleniach, sympozjach i konferencjach branżowych w całej Polsce. Kosmetologia – praca i pasja w jednym. Rób to, co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w życiu" - powtarza Agnieszka Pielichowska. Kosmetologia jest dla niej nie tylko pasją. Wkłada wiele wysiłku w indywidualne dobieranie odpowiednich zabiegów. Największym zamiłowaniem Agnieszki jest makijaż permanentny, a swoją przygodę z pigmentacją rozpoczęła w 2016 roku. W swojej pracy lingeristki zawsze kieruję się zasadą naturalności. Przede wszystkim stara się zachować harmonię naturalnych cech twarzy, aby nie pozbawić jej indywidualności. Umiejętność perfekcyjnego makijażu permanentego to zasługa ciężkiej pracy Agnieszki, wyczucia piękna oraz profesjonalnych szkoleń. Tytuł linergistki uzyskała w lutym 2016 roku pod okiem Hanny Niewiedział i Kingi Sierżant w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.


Kliknij, aby obrócić

Aneta Dryjer

specjalista laseroterapii, kosmetologii.

Click here to rotate

Aneta Dryjer


specjalista laseroterapii, kosmetologii.

Posiada liczne dyplomy i certyfikaty oraz ma rozległą wiedzę w zakresie kosmetologii estetycznej i laseroterapii. Tajniki kosmetologii i laseroterapii zgłębiała na licznych szkoleniach.

Swoją karierę zawodową rozpoczęła w 2006 roku, wtedy też odbyła swoje pierwsze szkolenie z systemu Light Sheer ET w firmie Coherent. Doświadczenie zawodowe zdobywała w firmie Lafsen, pracując na stanowisku specjalisty laseroterapii.
Aneta jest jedną z założycielek Instytutu Kosmetyki Estetycznej Kenaz. Od 2011 rozwija markę Kenaz, tworząc wyjątkowe miejsce dla swoich klientów.
Swoje zainteresowania skupia na najnowszych osiągnięciach w kosmetologii leczniczej i estetycznej, w szczególności zastosowaniu laserów. Pracę wykonuje z wielką odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z wielką starannością dobierając zabiegi.
„Ciągła nauka i poszerzenie wiedzy dają mi poczucie, że zabiegi które wykonuję, są skutecznie i efektywnie dobierane, tak aby nie szkodzić, a pomagać naszym klientom” - mówi Aneta Dryjer
Aneta stale podnosi swoje kompetencje, biorąc udział w różnych sympozjach, szkoleniach i konferencjach branżowych.


Kliknij, aby obrócić

Filip Tyliszczak

lekarz medycyny estetycznej, lekarz rezydent chirurgii plastycznej

Click here to rotate

Filip Tyliszczak


lekarz medycyny estetycznej, lekarz rezydent chirurgii plastycznej

lekarz medycyny estetycznej Absolwent Wydziału Lekarskiego Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Filip Tyliszczak jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim pod kierownictwem doktora Andrzeja Ignaciuka. Filip swoją wiedzę na temat pojawiających się innowacji w zakresie zabiegów medycyny estetycznej i preparatów regularnie poszerza na kursach i sympozjach medycznych z udziałem wybitnych specjalistów. Wykrztałcenie: •Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu •Wydział Lekarski Uniwersität zu Lübeck w Niemczech •Uczestniczył w wielu krajowych i zagranicznych stażach m. in. w Dreźnie i Zielonej Górze •Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim •Uczestnik IV Edycji Studiów Podyplomowych „Estetyka Twarzy” organizowanych przez Katedrę Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Filip uczestniczy w wielu kursach doskonalących, a także konferencjach krajowych i międzynarodowych. Filip jest twórcą i właścicielem Aesthetic Clinic jednak od 2017 roku współpracuje z nami i wykonuje w naszym gabinecie kosmetycznym wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. To dzięki Filipowi możemy poszczycić się najszerszą ofertą medycyny estetycznej w Legnicy.


Kliknij, aby obrócić

Małgorzata Pielichowska

stylistka rzęs i paznokci

Click here to rotate

Małgorzata Pielichowska


stylistka rzęs i paznokci

Stylizacja paznokci i rzęs to nie tylko jej zawód, ale przede wszystkim pasja. Swoją karierę w salonie Kenaz rozpoczęła w 2017 jako stylistka. Poza stylizacją rzęs i paznokci w salonie Kenaz wykonuje zabieg opalania natryskowego. Jest ambitną i pracowitą perfekcjonistką, która uważa, że kluczem do sukcesu jest rzetelna i ciężką pracą. Małgosia regularnie uczestniczy w szkoleniach i pokazach, zdobywając nowe umiejętności i wiedzę, jak również pogłębiając zdobyte wcześniej wiadomości. Zawsze powtarza: „Jeżeli mam się szkolić, to tylko u najlepszych” - i tak też robi. Nie odbędą się żadne targi ani ciekawe pokazy w całej Polsce, na których Małgosia się nie pojawi, by poznać każdą nowość na światowym rynku stylizacji paznokci.


Kliknij, aby obrócić

Daria Szwedyk

lic. kosmetolog, spec ds. modelowania sylwetki.

Click here to rotate

Daria Szwedyk


lic. kosmetolog, spec ds. modelowania sylwetki.

W 2016 r. rozpoczęła naukę na kierunku kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.
Uzyskała wiedzę, dzięki której zajmuje się zarówno zabiegami kosmetycznymi twarzy, jak i tymi z zakresu modelowania sylwetki.

"Kosmetyka od lat jest moją wielką pasją, a największym wyróżnieniem dla mnie jest uśmiechnięta twarz klientki po wykonanym zabiegu" - mówi Daria Szwedyk.

Daria podąża za nowościami dotyczącymi zarówno technik zabiegowych, jak i preparatów oraz nowych urządzeń. Systematycznie kształci się na licznych szkoleniach i sympozjach, zwiększając tym
samym poziom i jakość wykonywanych przez siebie zabiegów.

Makijaż jest jej drugą ogromną pasją, którą stara się rozwijać każdego dnia.”


Kliknij, aby obrócić

Technologie na jakiej pracujemy