PAZNOKCIE AKRYLOŻEL


Metoda akrylożelowa
Przedłużenie paznokci / nadbudowa paznokci

Akrylożel to innowacyjny produkt wykorzystywany do wzmacniania naturalnej płytki jak i przedłużania paznokci na formie. Produkt łączy w sobie wytrzymałość akrylu oraz lekkość i elastyczność żelu. Nie posiada nieprzyjemnego zapachu i nie nagrzewa się w lampie.
Pracujemy na profesjonalnych produktach marki Indigo, podążając na nowoczesnymi trendami stale doskonalimy swoje umiejętności w stylizacji paznokci.
Poznaj w naszym salonie niesamowite kolory stworzone przez Natalię Siwiec, Sarę Boruc oraz Agnieszkę Popielewicz-Hyży, a Twój manicure – bądzie zawsze olśniewający.

Na czym polega zabieg:
Podczas metody akrylożelowej opracowywana jest płytka jak przy manicure klasycznym, usuwane są skórki radełkiem, cążkami i frezowane. Następnie odtłuszczamy płytkę, pokrywamy ją cienką warstwą bazy, po czym nakłada się akrylożel (w celu przedłużenia podkładana jest specjalistyczna forma) Paznokcie po obróbce pokrywamy dwukrotnie kolorem oraz wykańczamy topem. Każda warstwa jest utwardzana w lampie UV.

Ile trwa zabieg:
Zabieg trwa ok 2 do 3 godzin zależności od stanu płytki paznokcia i skórek, od wyboru stylizacji (przedłużenie paznokci / wzmocnienie naturalnego paznokcia) i ewentualnych zdobień.

Cena zabiegu:
Cena regularna
Wzmocnienie naturalnej płytki 100zł
Przedłożenie paznokci 120zł
Uzupełnienie 80zł

Ile utrzymuje się efekt:
Akrylożel pozwala wzmocnić naturalną płytkę jak i przedłużyć paznokcie do wymarzonej długości. Efekt trwałych i pieknie pomalowanych paznokci utrzymuje się przez 3 tygodnie.

Jak często powtarzamy zabieg:
Zabieg należy powtarzać co 3 tygodnie – pamiętajmy że samodzielne usunięcie akrylożelu może na trwałe zniszczyć płytkę paznokcia, dlatego zawsze wykonujemy tą czynność w salonie.

Wskazania :
-nierówne, pofalowane paznokcie
-wysuszone, narastające skórki
-sucha skóra dłoni
-nieestetyczny wygląd dłoni
-paznocie obgryzane

Przeciwwskazania :
-stany zapalne i ropne dłoni i paznokci,
-grzybica paznokci,
-drożdżyca paznokci,
-brodawki,
-zanokcica,
-stany zakaźne rąk i paznokci,
-łuszczyca paznokci,
-zniszczona, rozdwajająca się płytka paznokci,
-uraz mechaniczny płytki paznokcia,
-przerwanie ciągłości skóry (zbyt mocno wycięte skórki),
-stany alergiczne,
-zanik płytki paznokciowej,
-alergie na którykolwiek z używanych preparatów.

Zalecenia po zabiegu:
Krem do rąk to podstawa, a używanie olejku sprawi że skórki staną się miękkie i nie będą odrastać. Do prac domowych wymagających wody i chemii zawsze zakładamy rękawice ochronne
W okresie zimowym chronimy dłonie ciepłymi rękawiczkami i odpowiednią do pory roku pielęgnacją. Latem pamiętamy o kremach ochronnych UV – dzięki temu unikniemy problemów z przebarwieniami.