makijaż permanentny ust

Idealny make-up ust, z precyzyjnie zaznaczonym konturem, subtelnym, idealnie dobranym kolorem, a co najważniejsze nie rozmazujący się w najmniej nieoczekiwanych momentach? Brzmi nierealnie? Dzięki najnowszym technikom pigmentacji jest to teraz możliwe.


Zobacz jakie efekty można osiągnąć dzięki pigmentacji. Galeria prac naszej linergistki Agnieszki Witek https://www.instagram.com/agnieszka_witek_pmu

Pigmentacja może powiększyć optycznie usta, skorygować ich asymetrię, podkreślić ich słabo widoczny kontur, zmniejszyć dysproporcję, jak również nasycić je piękną barwąUsta 3D - Kontur z plastycznym cieniowaniem pięknie uwydatniają  kobiece usta. Przy konturze kolorem, wybranym na całą pigmentację, uzyskamy naturalny efekt, kontur o 2-3 tony ciemniejszy z podobnej gamy kolorystycznej pozwoli uzyskać bardziej wyrazisty efekt. Makijaż permanentny ust stał się alternatywą dla tradycyjnego makijażu. Powinien zostać wykonany w taki sposób aby podkreślał naturalną urodę i pozostawał w harmonii z naszymi naturalnymi rysami twarzy i karnacją. Dlatego tak istotne jest idealne dobranie przez linergistkę odpowiedniego kształtu jak i jego odcienia i intensywności pigmentu. Usta permanentne spowodują, że będziesz wyglądać zjawiskowo przez całą dobę i zaoszczędzisz czas podczas codziennego makijażu, który tak ciężko wykonać samodzielnie.


WSKAZANIA DO ZABIEGU MAKIJAŻU PERMANENTNEGO UST

  • masz asymetryczne  usta, 
  • chcesz zaoszczędzić czasu podczas makijażu,
  • aktywnie uprawiasz sport, a Twój makijaż zawsze się rozmazuje,
  • jesteś uczulona na kosmetyki kolorowe.

PROCEDURA ZABIEGU MAKIJAŻU PERMANENTNEGO UST
Na samym początku nasza linergistka  przeprowadza z Wami konsultacje, po wykluczeniu przeciwwskazań i ustaleniu kształtu oraz koloru Waszych nowych ust przystępuje do rysunku wstępnego. To najważniejszy z etapów podczas którego wykonywane są pomiary i wyznaczane są najważniejsze punkty na Waszej twarzy, tak powstaje pierwsza wizualizacja. Po akceptacji rysunku następuje pigmentacja. Za pomocą innowacyjnego urządzenia pigment jest wprowadzany w głąb naskórka. Podczas zabiegu używane są cienkie jednorazowe, niealergizujące igły wykonane ze stali chirurgicznej oraz pigmenty nie posiadające środków konserwujących i zapachowych, domieszek ani stabilizatorów. Cały zabieg odbywa się w sterylnych warunkach przy użyciu jednorazowych materiałów.

JAK CZĘSTO NALEŻY POWTARZAĆ ZABIEG

Rekomendujemy odświeżanie makijażu permanentnego ust raz na kilka lat. Utrzymywanie się pigmentu w skórze zależy od wielu czynników m. in. typu cery, wieku, stanu zdrowia, częstotliwości opalania się itp. Naturalnym procesem jest również stopniowe wchłanianie się pigmentu przez skórę oraz stopniowe wyłuszczanie.

EFEKT PO ZABIEGU MAKIJAŻU PERMANENTNEGO UST

Usta zaraz po zabiegu są ciemniejsze i bardziej intensywne, następnie po upływie ok tygodnia ulegają wyłuszczeniu po czym pigment stabilizuje się. O całkowitym wygojeniu mówimy po ok 5 tygodniach, dopiero wówczas wykonujemy dopigmentowanie.

ZALECENIA PO ZABIEGU MAKIJAŻU PERMANENTNEGO UST
Zalecamy nawilżać usta  maścią przyśpieszającą gojenie kilka razy w ciągu dnia, kiedy tylko poczujecie że są spierzchnięte. Unikamy słońca, solarium, sauny, basenów. Do odkażania po posiłku używamy octaniseptu. 

CENA ZABIEGU
UMÓW WIZYTĘ ONLINE

W instytucie KENAZ wykonujemy także inne zabiegi, takie jak powiększanie ust kwasem hialuronowym.
asymetria, ust, chęć podkreślenia naturalnego koloru i kształtu, asymetria ust, braki czerwieni wargowej, blizny
reakcje alergiczne na barwniki, nowotwory,          choroby skóry na powierzchni pigmentowanej ( m.in. łuszczyca, pokrzywka)                               wykwity skórne.                    epilepsja.                                        infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze, uszkodzenia skóry w miejscu pigmentowania, ciąża i okres laktacji, radio lub chemioterapia, menstruacja, półpasiec, świeże blizny, poparzenie słoneczne, stany zapalne, wybroczyny skórne, obniżenie odporności organizmu, infekcje, stany podgorączkowe

miejsce pigmentacji  po zabiegu ma bardzo intensywny kolor co jest  naturalnym efektem i nie powinno budzić to naszych obaw, w ciągu 4-8 dni barwnik pracuje w skórze, wyłuszcza się, tracąc około połowy koloru.Miejsce pigmentacji powinno się traktować bardzo delikatnie: nie wolno moczyć, myć mydłem, trzeć, ani dotykać skóry, a do pielęgnacji stosować preparaty zalecone przez specjalistę.Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów kosmetycznych oraz basenu. Skórę po zabiegu powinno się nawilżać smarując specjalnym kremem z witaminą E. Nie stosowanie się do powyższych zasad, może powodować odbarwienia.