Osocze bogatopłytkowe głowy

Osocze bogatopłytkowe (PRP), to zabieg przeznaczony dla osób wymagających, ceniących produkty pochodzenia naturalnego, a także cierpiących na różnego rodzaju alergie.

Wraz z wiekiem kondycja skóry ulega pogorszeniu. Regenerację, odmłodzenie, poprawę witalności i elastyczności zapewnia mezoterapia igłowa z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, uzyskiwanego z krwi pacjenta. Dzięki temu nie ma ryzyka wystąpienia nietolerancji organizmu lub innych niepożądanych reakcji immunologicznych. Osocze bogatopłytkowe stanowi koncentrat autologicznych płytek ludzkiej krwi zawartych w niewielkiej ilości osocza – od lat stosowane jest w medycynie.Wampirzy lifting, czyli zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego to jeden z najskuteczniejszych i najbardziej naturalnych zabiegów odmładzających w naszym salonie, wyróżniający się wysokim bezpieczeństwem. Mezoterapia osoczem umożliwia pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych oraz kompleksowej biostymulacji komórek skóry. Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego pozyskanego z próbki krwi pacjenta umożliwia otrzymanie bezpiecznego i bardzo efektywnego preparatu, stosowanego bez obawy o wystąpienie odczynu uczuleniowego. Wampirzy lifting jest zatem doskonałym zabiegiem dla osób dotkniętych alergiami, które nie mogą poddać się zabiegom odmładzającym z wykorzystaniem syntetycznych preparatów. Poza pełną biokompatybilnością, osocze bogatopłytkowe wyróżnia się ogromna skutecznością działania. Po odwirowaniu krwi uzyskać można preparat krwiopochodny obfitujący w płytki krwi, czynniki wzrostu oraz unikatowe białka – fibrynę, fibronektynę oraz witronektynę. Taka kompozycja składników czyni materiał doskonale stymulujący pracę fibroblastów, co przekłada się na zaawansowaną odnowę skóry. Zabieg mezoterapii osoczem pobudza syntezę kolagenu, stymuluje namnażanie i wzrost komórek naskórka, pobudza mikrokrążenie krwi poprawiając dotlenienie skóry. 
W REZULTACIE NASZA SKÓRA ODZYSKUJE :
Młodość i witalnośćHęstość i napięciePoprawę faktury i kolorytuRegenerację i prawidłowe odżywienieJAK PRZEBIEGA ZABIEG MEZOTERAPII OSOCZEMZabieg osoczem bogatopłytkowym jest dość szybki i prosty, wykonywany jest w naszym salonie przez lekarz medycyny estetycznej Filipa Tyliszczaka. Zabieg rozpoczyna się od pobrania od pacjenta krwi i odwirowania jej w specjalistycznej wirówce, a następnie dodania aktywatora. W ten sposób otrzymane osocze bogatopłytkowe wstrzykuje się w określone wcześniej miejsca na ciele pacjenta. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, odczuwalne jest minimalny dyskomfort wynikający poprzez wkucie. 
PREPARAT WYSTĘPUJE W FORMIE:mezoterapii igłowej (3 zabiegi co 2 tygodnie)mezoterapii igłowej skóry głowy (3 zabiegi co 2 tygodnie)liniowo wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry wypełnienia (3 zabiegi co 30 dni)jako pojedynczy zabieg wspomagający gojenie, np. po zabiegu laserowymwzmocnienie terapii redukującej rozstępy.
CENA ZABIEGU
UMÓW WIZYTĘ ONLINE


W instytucie KENAZ wykonujemy także inne zabiegi, takie jak Mezoterapia iglowa czy Kwas hialuronowy.