Mezoterapia igłowa ciała

Mezoterapia igłowa jest jednym z zabiegów modelowania sylwetki, jaki wykonujemy w SALONIE KENAZ w Legnicy. Mezoterapia igłowa należy do dziesiątki najczęściej wybieranych zabiegów przez naszych klientów.

Mezoterapia to wstrzykiwanie bezpośrednio w skórę właściwą lub podskórnie małych dawek preparatów tzw depozytów, bogatych w substancje lipolityczne, witaminy, aminokwasy, minerały, DMAE. Mezoterapia igłowa to metoda, dzięki której można poprawić kondycje skóry, zredukować cellulit. Już po pierwszym zabiegu widać poprawę wyglądu skóry oraz zmniejszenie obwodów.  Jednak najlepsze efekty przynosi wykonanie serii kilku zabiegów. Ilość zabiegów oraz ich intensywność uzależniona jest od stanu skóry oraz oczekiwań pacjenta. W intensywnej fazie zaleca się wykonanie ok. 4 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych. W fazie podtrzymującej zaleca się 2-3 serie w roku.
JAK PRZEBIEGA ZABIEG MEZOTERAPII IGŁOWEJOdpowiednio dobrany do danego problemu skórnego koktajl podaje się za pomocą igły i strzykawki wykonując kilkanaście – kilkadziesiąt nakłuć w obrębie miejsca zabiegowego. Należy pamiętać, że zabiegi mezoterapii igłowej wymagają regularności. Zabiegi te wykonuje się w zależności od danego problemu i stosowanego preparatu w serii co najmniej 3-6 zabiegów w odstępach dwu-tygodniowych. Następnie, w celu podtrzymania efektów zabiegowych należy raz na pół roku wykonać zabieg przypominający.Mezoterapię igłową na ciało wykonuje się takimi technikami jak technika z wytworzeniem grudki.Przed przystąpieniem do zabiegu nasi specjaliści przeprowadzają z klientem szczegółową konsultację, podczas której określa się wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, klient jest informowany o procedurze zabiegowej oraz możliwych objawach ubocznych podczas zabiegu i postępowaniu pozabiegowym, a następnie podpisuje zgodę na wykonanie zabiegu.
W zależności od wskazań, wykorzystujemy różnego rodzaju preparaty dostosowane działaniem do potrzeb.

RRS HA Cellutrix
Produkt do mezoterapii igłowa ciała o bogatej formule skutecznie redukującej cellulit, poprawia strukturę skóry, ujędrnia i napina. Aktywne składniki w tym kofeina i fukoksantyna silnie uderzają  w miejscowo nagdromadzoną tkankę tłuszczową pobudzając jej spalanie. Preparat można stosować w monoterapii lub w połączeniu z RRS Silisorg. Produkt rekomendowany pacjentom niezależnie od wieku, stosowany na obszar brzucha, pośladków i tylnej strony ud.

Zastosowanie:

skóra dotknięta cellulitem
skóra o zmniejszonym napięciu
utrata jędrności i elastyczność miejscowo
nagromadzona tkanka tłuszczowa


CENA ZABIEGU
UMÓW WIZYTĘ ONLINE
Skóra dotknięta cellulitem
skóra o zmniejszonym napięciuutrata jędrności i elastycznościmiejscowonagromadzona tkanka tłuszczowa
Alergia na którykolwiek składnik preparatu. Nie powinny korzystać z zabiegu z RRS HA Injectable osoby z uszkodzoną i chorą skórą, pacjenci przyjmujący immunodepresanty lub będący w trakcie leczenia sterydami oraz osoby z niewyregulowaną cukrzycą. Z zabiegu również nie powinny korzystać osoby mające ostre zapalenie stawów, nawracające anginy, zapalenie mięśnia sercowego oraz osoby z chorobą autoimmunologiczną w wywiadzie. Nie ma badań na temat stosowania preparatu u kobiet w ciąży, karmiących piersią lub osób poniżej 18 roku życia.
Przez 12 godzin po zabiegu unikać skrajnych temperatur i dużych amplitud ( np. sauny, łaźni ). Chronić skórę przez ekspozycją na promienie UV, powstrzymać się od stosowania makijażu. Możliwe ewentualne obrzęki i zaczerwienienia, które powinny ustąpić w ciągu 24-48 h. Dla zwiększenia komfortu zabiegu skórę można znieczulić miejscowo kremem znieczulającym.