Laserowy peeling węglowy

Black Doll

Laserowy peeling węglowy, Hollywood peel czy Black Doll, wiele nazw jedno skuteczne działanie. Idealny zabieg na wiele problemów.


CZYM JEST LASEROWY PEELING WĘGLOWY ? 

Laserowy peeling węglowy to nic innego jak zabieg polegający na naświetlaniu skóry pokrytej wcześniej specjalnym preparatem węglowym. Do zabiegu wykorzystywany jest zaawansowany technologicznie laser Q-Switch XLASE PLUS firmy Biotec , a preparat węglowy stanowi chromofor zewnętrzny czyli cel dla wiązki laserowej, która rozgrzewa i dokładnie złuszcza skórę, pozwala to uzyskać natychmiastowe oczyszczenie, zmniejszenie porów oraz napięcie skóry. Zabieg pozwala na pozbycie się podskórnych krostek, zaskórników i wszelkich zanieczyszczeń skóry.
Powszechnie wiadomo, że peelingi pozytywnie wpływają  na kondycję naszej cery, pozwalają pozbyć się defektów i zmian chorobowych w obrębie naskórka i skóry właściwej.  


PEELING WĘGLOWY TO ZDECYDOWANIE WIĘCEJ: 

  • reguluje wydzielanie sebum,
  • ujednolica koloryt,
  • poprawia elastyczność skóry,
  • zwęża rozszerzone pory,
  • zmniejsza stany zapalne,
  • usuwa zaskórniki i pryszcze,
  • redukuje zaczerwienienia,
  • wygładza drobne zmarszczki,
  • stymuluje skórę do odbudowy i produkcji kolagenu 

JAK PRZEBIEGA ZABIEG PEELINGU WĘGLOWEGO: 

Zabieg laserowego peelingu węglowego jest poprzedzony konsultacją, podczas której przeprowadzamy dokładny wywiadem pod kątem wskazań oraz przeciwwskazań do zabiegu oraz nasi specjaliści dobierają indywidualny program terapii. Przed wykonaniem właściwego zabiegu niezbędny jest demakijaż i oczyszczenie skóry. Następnie zostaje nałożona maska węglowa na okolicę zabiegową. Emulsję z aktywnym węglem pozostawiamy na powierzchni kilka minut skóry, aby zaistniał proces wnikania węgla w skórę. Kolejnym etapem jest naświetlanie powierzchni zabiegowej światłem lasera, który absorbuje drobinki węgla. Po zabiegu skóra jest chłodzona i łagodzona specjalistycznym kremem kojącym. Zabieg nie jest bolesny i trwa około 30 minut i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Przez kilka godzin po zabiegu skóra może być lekko napięta i zaczerwieniona. Zabieg zaleca się wykonywać poza okresem letnim, aby uniknąć powikłań związanych z ekspozycją na promienie UV uwrażliwionej laserem skóry.
CENNA ZABIEGU
UMÓW WIZYTĘ ONLINE


W instytucie KENAZ wykonujemy także inne zabiegi, takie jak oczyszczanie wodorowe czy kwasy medyczne. zmiany skórne
trądzik
zaskórniki
rozszerzone pory
zaczerwienienia pozapalne


ciąża i karmienie piersią,  nadwrażliwość na światło, świeża opalenizna - 4 tyg. przed zabiegiem oraz samoopalacze - 2 tyg. przed zabiegiem, krem z retinolem zioła i leki światłouczulające,  bielactwo, łuszczyca, choroba nowotworowa, choroby autoimmunologiczne, opryszczka, zmiany wirusowe, bakteryjne, zakrzepica, padaczka wirus HIV, rozrusznik serca

Rekomendujemy, by przez kilka dni po zabiegu unikać wszelkiego podrażniania skóry w okolicy miejsca poddanego zabiegowi. Dlatego zalecamy, by przez kilka dni po zabiegu korzystać wyłącznie z bezmydłowych środków do ciała. Nie wolno w tym czasie używać mydła, spirytusu ani toników na bazie alkoholu. Nie należy również wykonywać peelingów i innych zabiegów, ani nie wycierać miejsca poddanemu zabiegowi gąbką czy też ręcznikiem.