Kriolipoliza COOLTECH

CoolTech – najskuteczniejsze nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej – kriolipoliza

Problem z tkanką tłuszczową i cellulitem dotyczy wielu osób. Nawet młode kobiety, często pomimo braku nadwagi, poszukują skutecznych sposobów na poprawę wyglądu swojego ciała. Zobacz, jak radzimy sobie z tym problemem w naszym gabinecie Kenaz !

CoolTech to najnowsze urządzenie medyczne renomowanej firmy CoCoon Medical przeznaczonym do całkowicie nieinwazyjnego usuwania tłuszczu, za pomocą niskiej temperatury. To nie tylko znakomite rezultaty, ale również trwały efekt, widoczny już po pierwszym zabiegu. Co więcej, jest to zabieg wykonywany urządzeniem medycznym, kompletnie bezbolesny i niewymagający żadnego wysiłku czy długotrwałych przygotowań. Rezultaty porównywalne z liposukcją chirurgiczną. Jedyne urządzenie w Legnicy.

Dlaczego technologia CoolTech ?

- gwarantuje efekty widoczne już po pierwszym zastosowaniu. Nawet do 30% mniej komórek tłuszczowych w miejscu poddanym kriolipolizie.

- proces redukowania tkanki tłuszczowej jest bezinwazyjny oraz oparty o naturalne procesy metaboliczne

- CoolTech to urządzenie medyczne – gwarancja skuteczności, ale przede wszystkim bezpieczeństwa,

- pracuje w oparciu o patent własny producenta (EP12382287), firmy COCOON, wiodącego dostawcy urządzeń na rynek medycyny estetycznej i kosmetologii

- urządzenie wyróżnia się unikalną konstrukcją głowic, bardzo wydajnymi generatorami zimna oraz silną pompą podciśnienia

- CoolTech jest używany przez najlepszych min dr. Szczyt , klinika Miracki itp. urządzenie te otrzymało nagrodę Perła dermatologii estetycznej 2020 w kategorii modelowanie sylwetki.

DLA KOGO JEST ZABIEG KROILIPOLIZY CoolTech?

Kriolipoliza CoolTech to niemalże idealny zabieg dla każdego klienta, któremu zależy na efektywnym wymodelowaniu sylwetki. Znakomicie sprawdza się przy redukcji tkanki tłuszczowej, czy też cellulitu w takich istotnych dla sylwetki miejscach jak brzuch, uda albo tzw. boczki. Zabieg w naszym gabinecie w Legnicy wykonywany jest zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU
Około 2-3 dni przed zabiegiem należy zwiększyć ilość wypijanej wody do 2-3 l, aby pobudzić układ limfatyczny. Należy również unikać ciężkostrawnego jedzenia, picia kawy, spożywania alkoholu, ponieważ te czynniki obciążają prace wątroby. Aby przygotować ciało na zabieg zalecane jest przez naszych specjalistów wykonanie drenażu limfatycznego Endetmologia LPG.
Pamiętaj że nie należy opalać miejsca poddawanego zabiegowi około 2 tygodnie przed zabiegiem kriolipolizy.

PRZEBIEG ZABIEGU KRIOLIPOLIZY COOLTECH

Zabieg poprzedzony jest konsultacją z naszym specjalistą ds. modelowania sylwetki, na której wyjaśnia się istotę zabiegu, wykluczamy przeciwwskazania oraz dokonuje pomiaru grubości tkanki tłuszczowej.
Na miejsce zabiegowe przykładana jest specjalna membrana przeciwodmrożeniowa z żelem, która chroni naskórek przed odmrożeniem, jednocześnie ograniczają ryzyko powstania wybroczyn wynikających z działania podciśnienia. Na tak przygotowany obszar przykładana jest głowica chłodząca.
Intensywne podciśnienie zasysa skórę oraz tkanki podskórne. Jak już wspomnieliśmy, zasysanie tkanki jest bardzo istotne, gdyż zwiększa krążenie krwi, a co za tym idzie, usprawnia przebieg całego zabiegu. Dwa generatory znajdujące się w urządzeniu szybko schładzają tkanki do odpowiedniej temperatury od -6 do -8 stopni Celsjusza, która następne utrzymywana jest przez około 60 minut. Działanie to wywołuje miejscowy stan zapalny, gdzie dochodzi do selektywnego uszkodzenia komórek tłuszczowych (adipocytów), bez uszkodzenia otaczających tkanek skóry właściwej. Zostają one wydalone z organizmu w przeciągu następnych 6-12 tygodni.

CZY ZABIEG JEST BEZPIECZNY

Jest to całkowicie nieinwazyjny zabieg do redukcji tkanki tłuszczowej i wymodelowania sylwetki. Podczas zabiegu wykorzystywana jest technologia chłodzenia, który trwale niszczy komórki tłuszczowe bez negatywnego wpływania na tkanki właściwe. Badania kliniczne dowodzą, że kriolipoliza jest zabiegiem wyjątkowo bezpiecznym, bazujący na naturalnych procesach fizjologicznych, który daje rezultaty co najmniej porównywalne z liposukcją chirurgiczną.


EFEKT ZABIEGU

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu po upływie od 6 do 12 tygodni. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wzmocnić efekt i poddać się kolejnym zabiegom. Jeżeli chcemy modelować ponownie ten sam obszar musimy odczekać od 4 do 6 tygodni, natomiast jeżeli interesuje nas zabieg w innym miejscu na naszym ciele, można poddać się kriolipolizie CoolTech już po 2 tygodniach.

Jeszcze lepszy rezultat uzyskasz wykonując po zabiegu CoolTech serię zabiegów Endermologi LPG, która nie tylko przyśpieszy wydalenie uszkodzonych komórek tłuszczowych poprzez drenaż, ale także zagwarantuje, że Twoja skóra doskonale dopasuje się do Twojej nowej sylwetki.CENA

Cenę zabiegu CoolTech Kriolipoliza znajdziecie państwo w naszym CENNIKU.


UMÓW TERMIN ONLINEredukcja zlokalizowanej tkanki tłuszczowej

• Nietolerancja krioterapii

• Choroba Raynaud'a

• Pokrzywka na skutek działania zimna

• Krioglobulinemia

• Niewydolność funkcjonowania narządów (poważna choroba wątroby, serca, nerek, itp.)

• Nieuregulowana cukrzyca

• Infekcja

• Gorączka

• Infekcje wirusem HIV, HCV

• Nowotwór

• Ciąża, karmienie piersią

• Zmiany skórne chorobowe w obszarze poddawanym zabiegowi

• Żylaki, zapalenie żył, zakrzepowe zapalenia żył

• Choroby systemowe oddziaływujące na skórę (toczeń rumieniowaty, zapalenie skórno-mięśniowe, twardzina)

Nieinwazyjny charakter zabiegu sprawia, że już po wyjściu z naszego gabinetu można wrócić bez przeszkód do codziennych zajęć.

Należy jednak pamiętać by wypijać większą ilość wody, aby wesprzeć proces degradacji zniszczonych komórek tłuszczowych. Przez miesiąc po zabiegu minimum raz w tygodniu należy wykonywać drenaż limfatyczny nasi specjaliści polecają zabieg endermologi LPG. Nie zalecane jest również opalać miejsca poddanego wymrażaniu przez około 3 tygodnie oraz wykonywać zabiegów laserowych oraz IPL przez miesiąc. Nie wskazane jest również stosowanie żadnych zabiegów wyszczuplających, które mogłyby wpłynąć na obciążenie wątroby.