Endermologia

Endermologia to mechaniczny masaż podciśnieniowy oddziałujący na tkankę łączną. Endermologia może być stosowana jako zabieg pielęgnacyjny ciała i twarzy. Masaż połączony z podciśnieniem wspomaga uaktywnienie metabolizmu tkanki tłuszczowej, a w rezultacie stymuluje produkcję włókien kolagenowych. Efekty, jakie może przynieść endermologia zastosowana w odpowiedniej ilości serii, to odchudzanie, likwidacja cellulitu, modelowanie sylwetki i poprawa konturu twarzy. Endermologia to prawdziwe zbawienie w walce o idealnie gładką skórę i sylwetkę, zwłaszcza w sytuacjach, kiedy zdrowa dieta czy regularne ćwiczenia nie przynoszą pożądanych efektów.
Zalecamy, by wykonywać endermologię z częstotliwością 2-3 razy w tygodniu, a następnie dla podtrzymania efektu - 1 raz w miesiącu. Optymalnie zaleca się serię 12 zabiegów.

ujędrnia skórę i redukuje obwody stref poddanych zabiegowidziała antycellulitowo i wyszczuplającopoprawia krążenie krwi i limfyspłyca, uelastycznia i rozjaśnia wygląd blizn oraz rozstępówrozluźnia ciało, zmniejsza napięciepobudza metabolizmzmniejsza obrzękiModeluje sylwetkę Wyszczupla Rozluźnia mięśnie Poprawia elastyczność skory”Ciąża i okres karmienia piersią Choroby skóryNowotwory do 7 lat Skłonności do żylaków i naczyniaków Stany chorobowe Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych BielastwoCesarka- po 8/9 miesiącu Liczne tłuszczaki Świeże blizny po zabiegach chirurgicznych Miesiączka ( jeśli robimy zabieg w okolicach brzucha) Przyjmowanie antykoagulantówPrzepuklina brzuszna Twarz : Ostry tradzik Operacje twarzy dopiero 6 msc po zabiegu Botox 


Na kilka dni przed planowanym wykonaniem endermologii zaleca się zwiększenie ilości przyjmowanych płynów. 
Po zabiegu natomiast należy wypijać co najmniej 2 litry płynów dziennie, a dla spotęgowania efektów zalecamy prowadzenie aktywnego trybu życia i stosowanie diety ubogiej w tłuszcze.Zabieg polecamy zarówno przed, jak i po liposukcji chirurgicznej.