Endermologia LPG

LPG Integral Wyszczuplanie, wygładzanie, ujędrnianie oraz modelowanie sylwetki.


Metoda LPG ENDERMOLOGIE ® została uznana w Polsce i na Świecie  za najbardziej skuteczną w leczeniu cellulitu, oraz redukcji tkanki tłuszczowej, polega na oddziaływaniu masażu podciśnieniowego na skórną i podskórną tkankę  łączną. 
Endermologia LPG to mechaniczny masaż podciśnieniowy oddziałujący na tkankę łączną, stosowana jako zabieg pielęgnacyjny ciała i twarzy. Masaż połączony z podciśnieniem wspomaga uaktywnienie metabolizmu tkanki tłuszczowej, a w rezultacie stymuluje produkcję włókien kolagenowych. Efekty, jakie może przynieść endermologia zastosowana w odpowiedniej ilości serii, to odchudzanie, likwidacja cellulitu, modelowanie sylwetki. Endermologia to prawdziwe zbawienie w walce o idealnie gładką skórę i sylwetkę, zwłaszcza w sytuacjach, kiedy zdrowa dieta czy regularne ćwiczenia nie przynoszą pożądanych efektów.


Metoda Endermologie® powstała we Francji w 1986 r. To pierwszy na świecie i najlepiej znany ze skuteczności nieinwazyjny endomasaż tkanki łącznej i mięśniowej. Zabiegi oferowane przez Endermologie® to technika Lipomassage™ obejmuje zabiegi na ciało dostępne w instytucie KENAZ.


INTEGRAL to najnowsza generacja urządzeń LPG. Stosuje ekskluzywną technologię Endermologie®, umożliwiająca wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała oraz obrzękami. Zabiegi wykonywane medycznym urządzeniem INTEGRAL, oprócz działania przeciwstarzeniowego i modelującego sylwetkę, stosowane są np. przed i po liposukcji, połączeniu z innymi procedurami medycyny estetycznej dla zwiększenia efektów końcowych terapii, w leczeniu blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych, niewydolności naczyniowej, obrzęków w tym limfatycznych, sztywności, skurczów i bólów mięśni, rehabilitacja ścięgien i więzadeł oraz w terapii bólów pooperacyjnych czy fibriomialgii.Jak działa urządzenie INTEGRAL LPG?:
Endermologia w Legnicy, w salonie Kenaz różni się od zwykłego masażu antycellulitowego i wyszczuplającego głównie tym, że dzięki zastosowaniu specjalnego kombinezonu ochronnego, można działać z większą siłą, a tym samym osiągnąć zachwycające efekty.
Zabiegi wykonywane tym urządzeniem są w 100% naturalne, bezpieczne, bezinwazyjne, bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Wykorzystuje technologią Endermologie® (Mecano-Stimulation), która wysyła do centrum fibroblastów mikro-impulsy, reaktywujące produkcję naturalnego kolagenu i elastyny, które, rozpoznawane jako ciało własne, z łatwością przyswajane są przez skórę. Skutkiem działania Endermologie® na komórki tłuszczowe jest reaktywacja naturalnego procesu lipolizy, rozpoczynającej eliminację ich zawartości. Uwolniony tłuszcz zamieniany jest w energię, która pobudza proces metabolizmu.
Zabieg endermologii rozpoczyna się od włożenia specjalnego kombinezonu (endermowear), który zwiększa poślizg masującej głowicy, a także chroni skórę przed uszkodzeniem. We włożeniu kombinezonu pomaga kosmetolog, co jest nie tylko wysoce komfortowe, ale także stanowi gwarancję dobrych rezultatów.

Zabieg sterowany jest komputerowo, a na podstawie wcześniej przeprowadzonego wywiadu dobierane są określone parametry, w tym intensywność zabiegu. Nasz specjalista prowadzi głowicę wyposażoną w dwie masujące rolki, poruszające się wokół własnej osi oraz względem siebie. Jedna rolka zwija fałd skórny-mięśniowy, druga rozwija, sprawiając, że skóra zaczyna „falować”, czyli każdy fragment ciała objęty zabiegiem jest opracowywany w wielu kierunkach. Endermologia LPG to skuteczny zabieg, wzmocniony dobroczynnym działaniem podciśnienia, które generuje głowica. Praca podciśnienia może następować w sposób ciągły lub rytmiczny, dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Endermologia- dodatkowe zalety:
Dodatkowym atutem, oprócz efektu intensywnego odchudzenia, wymodelowania ciała oraz poprawy jakości skóry jest lecznicze działanie endermologii. Dzięki działaniu podciśnienia, zabieg może pełnić formę drenażu – pomagając w usunięciu nadmiaru wody z organizmu, usunięcia obrzęku, spowodowanego gromadzeniem się płynów ustrojowych. Endermologia może być także stosowana w celu złagodzenia bólów reumatycznych, bólów kręgosłupa, terapii stanów zapalnych stawów, ścięgien, więzadeł. Dzięki zabiegowi, mając szczuplejsze, ładnie wymodelowane ciało, piękną skórę bez cellulitu i rozstępów, zdrowe stawy i kręgosłup, możemy już bez przeszkód w postaci bólu lub kompleksu niedoskonałości ciała, zacząć uprawiać ulubiony sport i samodzielnie kształtować swoją sylwetkę.
Zabiegi na ciało- LIPOMASSAGE:
Lipomassage – zabieg wyszczuplający – redukcja otłuszczeń, ujędrnianie, wygładzanie cellulitu
Lipomassage – zabieg antycellulitowy – modelowanie sylwetki, wygładzanie cellulitu i ujędrnianie
Lipomassage – zabieg ujędrniający i kształtujący sylwetkę zabieg redukujący syndrom zmęczonych nóg Endermo-draining
Lipomassage – zabieg drenażowy – drenaż, redukcja cellulitu
Lipomassage – zabieg dla mężczyzn – redukcja otłuszczeń, drenaż, relaksacja
Jak działa Endermologia?:
Endermologia zmniejsza cellulit i redukuje tkankę tłuszczową, modelując ciało
Zabieg poprawia krążenie i zmniejsza ociężałość nóg
Endermologia zmniejsza bóle mięśni, niweluje skurcze
Zabieg silnie stymuluje reakcje biologiczne i ułatwia usuwanie depozytów tłuszczu
Sprawia, że skóra jest gładsza, młodsza i jędrniejsza
Endermologia pobudza produkcję kolagenu
Pozwala wrócić do figury sprzed ciąży
Wyszczupla sylwetkę nawet o dwa rozmiary!
EFEKTY PO ZABIEGU ENDERMOLOGII LPG: 
Masaż przy wykorzystaniu tej metody, pełni również funkcję masażu limfatycznego, dzięki czemu pozawala oczyścić organizm z toksyn. Przyczynia się również do poprawy ukrwienie tkanek oraz wzmaga wymianę między komórkową. Aby oczyszczanie organizmu było skuteczniejsze zaleca się spożywani minimum dwóch litrów wody dziennie.
Niewątpliwą zaletą zabiegu jest fakt, że jest on bezinwazyjny, skutecznie zwalcza cellulit i wspomagając naturalne procesy zachodzące w organizmie. Pozwala również zwalczyć nadmiar tkanki tłuszczowej. Zabieg wykonywany jest w specjalnym stroju (endermowear), który ma za zadanie zwiększyć poślizg rolek oraz chroni przed uszkodzeniami naskórka jak również zapewnia pacjentowi intymność. Jednym z bardzo pożądanych zalet endermologii jest fakt, że pozwala na modelowanie sylwetki dokładnie w tych miejscach, w których jest to konieczne, oszczędzając miejsca gdzie modelowanie sylwetki jest zbyteczne. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, a wraz z kolejnymi zabiegami stają się coraz większe. Skuteczność endermologii w walce z cellulitem została potwierdzona atestem FDA.
Jak często należy przeprowadzać zabieg?:
Zabieg endermologii przeprowadzamy 2-3 razy w tygodniu, z odstępem jednodniowym. Aby efekt był długotrwały zaleca się serię 10 – 20 zabiegów.
Czym rożni się Endermologia LPG od innych zabiegów?:
Endermologia leczy cellulit w miejscu jego powstawania, oddziałuje na tkankę łączną, dlatego skutecznością przewyższa inne metody. Endermologia nie tylko skuteczna jest w walce z cellulitem, ponad to wygładza skórę, rozluźnia napięte mięśnie, spłyca rozstępy i blizny, ujędrnia skórę oraz modeluje sylwetkę.


ZALECENIA PO ZABIEGU ENDERMOLOGII: 
Najlepsze efekty Endermologii uzyskujemy decydując się na wykonanie serii zabiegów. W trakcie takiej kuracji należy pić co najmniej 2-3 litrów wody dziennie, ograniczyć spożywanie węglowodanów, które zatrzymują wodę w organizmie i utrudniają proces detoksykacji, a także stosować kosmetyki i kremy nawilżające lub stricte antycellulitowe. Takie postępowanie pomaga w wypłukaniu toksyn z organizmu oraz widocznie przyśpiesza nasz metabolizm. W celu uzyskania silniejszego detoksu organizmu nasi specjaliści rekomendują, aby codziennie rano na czczo wypijać jedną szklankę ciepłej wody z cytryną. Dla jeszcze lepszych efektów terapii wskazane są codzienne spacery lub inny intensywniejszy wysiłek fizyczny (najlepiej dwa razy w tygodniu).
Zabieg endermologi rekomendowany jest przez lekarza medycyny estetycznej Filipa Tyliszczaka zarówno przed, jak i po zabiegu lipolizie iniekcyjnej. CENA ZABIEGU
UMÓW ZABIEGI ONLINE
- cellulit - wiotka skóra ,- lekka otyłość miejscowa, - wspomagająco po lipolizie iniekcyjnej - obrzęki limfatyczne, - blizny ,- sztywność mięśni, - zapalenia ścięgien - ,starzenie się skóry


- ciąża , - żylaki, - zapalenie żył, - lokalne stany zapalne i choroby skóry, - przerwanie ciągłości skóry, - przepuklina , - nadciśnienie , - rozrusznik serca , - skłonność do krwotoków , - trądzik aktywny , - trądzik różowaty, - infekcje , - poparzenia słoneczne, - stosowanie leków przeciwzakrzepowych , - łuszczyca, - bielactwo , - nowotwory 
Na kilka dni przed planowanym wykonaniem endermologii zaleca się zwiększenie ilości przyjmowanych płynów. 
Po zabiegu natomiast należy wypijać co najmniej 2 litry płynów dziennie, a dla spotęgowania efektów zalecamy prowadzenie aktywnego trybu życia i stosowanie diety ubogiej w tłuszcze.Zabieg polecamy zarówno przed, jak i po zabiegu lipolizie iniekcyjnej