Accent Prime od Alma Lasers

Ujędrnianie skóry i redukcja tkanki tłuszczowej

Modelowanie sylwetki, wyszczuplanie, likwidacja cellulitu.

Accent Prime™ to najnowsza i najnowocześniejsza na rynku medyczna platforma do nieinwazyjnego modelowania sylwetki oraz ujędrniania skóry ciała i twarzy dostępna w salonie Kenaz w Legnicy.

Accent Prime™ to rewolucyjne połączenie technologii fali radiowej unipolarnej o wysokiej częstotliwości (40,68 MHz), fali radiowej bipolarnej i trzech typów ultradźwięków m.in. Lamba – zimnych ultradźwięków działających selektywnie na komórki tłuszczowe i ciepłych dających bardzo wysoki poziom kawitacji. 
Ta technologia pozwala na wprowadzenie do naszej oferty jeszcze bardziej komfortowego i skutecznego zabiegu ujędrniania skóry oraz likwidowania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu bez bólu i okresu rekonwalescencji. 


Dlaczego warto wybrać Accent Prime? 


Innowacyjność, bezpieczeństwo i komfort.
Producenci zastosowali niedostępne w żadnym innym urządzeniu innowacyjnie opatentowane rozwiązanie oparte na fali radiowej w unikalnej technologii
UltraSpeedTM
emituje zimne i ciepłe ultradźwięki. Ultradźwięki zimne (Cold Shear WaveTM) działają selektywnie na komórki tłuszczowe, niszcząc ich membrany, nie naruszając otaczających tkanek. Efekt lipolizy jest wzmacniany poprzez ciepłe ultradźwięki powodujące proces kawitacji.
UnipolarTM
Opatentowana przez Almę technologia UnipolarTM zapewnia skoncentrowane, bezpieczne i głębokie ogrzewanie tkanki na różnych poziomach skóry. Fala unipolarna działa poprzez pojedynczą elektrodę i dostarcza skoncentrowaną energię RF równomiernie głęboko do tkanek. 


Technologie ultradźwiękowe skutecznie rozbijają komórki tłuszczowe, a w połączeniu procedurach zabiegowych z falą radiową wpływa na wzrost jędrności skóry i jej wygładzenie. 


Platforma zabiegowa Accent Prime wyposażona jest w nowatorskie głowice o różnych rozmiarach, które nasz specjalista dobiera w zależności od opszaru zabiegu i oczekiwań zabiegowych. Zabieg jest bezbolesny, trwa ok. 20- 80 minut, w zależności od wybranego obszaru. 
Zabieg jest dedykowany zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn jest komfortowy, bezinwazyjny, przynosi szybkie i długotrwałe efekty.

Na jakie problemy wykonywany jest zabieg Accent Prime? 

Prawie na wszystkich okolicach ciała zabieg można wykonać celem: 

BRZUCH /TALIA 


Siedzący tryb życia, złe nawyki żywieniowe, ciąża – tyle wystarczy by mieć kłopoty z „oponką” na brzuchu, której trudno się pozbyć. Z kolei gdy skóra w tym miejscu straci jędrność np. po porodzie i stanie się wiotka, nawet intensywny trening nie przywróci jej dawnej gładkości. Jednak w naszym salonie Kenaz jest coś co działa szybko i skutecznie. Najnowsza technologia Accent Prime – urządzenie, które pomoże by pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha ujędrnić skórę. Twoja smukła talia i płaski brzuch są w zasięgu ręki. 


PLECY /RAMIONA 
Wiotka skóra w okolicy ramion wygląda bardzo nieestetycznie (tak zwane pelikany) a może Twój problem to plecy, na których pojawiły się wałeczki tłuszczu? Technologia Accent Prime radzi sobie z tymi problemami. Dzięki ultradźwiękom i fali radiowej niszczy nadmiar tkanki tłuszczowej i błyskawicznie ujędrnia ciało. Od tej chwili bez kompleksów odkryjesz ramiona i pokażesz idealnie gładkie plecy. 

UDA/ KOLANA 


Smukłe uda, likwidacja cellulitu, odmłodzenie kolan, a może modelowanie pośladków – to możliwe i prostsze niż myślisz. Nasz Accent Prime skutecznie radzi sobie z tkanką tłuszczową, wiotką skórą po wewnętrznej stronie ud i nad kolanami. Połączenie ultradźwięków z falami radiowymi działa szybko i dociera tam, gdzie problem się zaczyna: w tkance tłuszczowej i siateczce włókien kolagenowych. Zabiegi działają wyszczuplająco, a efekt uniesienia skóry na pośladkach i nad kolanami pojawi się dzięki stymulowaniu włókien kolagenowych.
Sprawdź również: ACCENT PRIME nieinwazyjny lifting twarzy, redukcja „drugiego podbródka” 


Accent Prime – przebieg zabiegu 


Każdy zabieg w salonie Kenaz poprzedza konsultacja z naszym specjalistą ds. modelowania sylwetki pozwalająca wykluczyć ewentualne przeciwwskazania oraz zakwalifikować do zabiegu. Zabieg należy do bezbolesnych i nie wywołujących dyskomfortu. Pacjent podczas zabiegu odczuwa jedynie ciepło i masujący ruch głowicy. 


Nasz Accent Prime wyposażony jest w nowe aplikatory, które emitują wyższą energię oraz stosują zasysający mechanizm chłodzący, który nie tylko zwiększa komfort zabiegu, ale tez powoduje, że działanie RF jest głębsze, a tym samym skuteczniejsze. Ta unikalna kombinacja redukuje czas zabiegu oraz ilość sesji, jaka jest konieczna do uzyskania satysfakcjonującego efektu. 


EFEKTY 


Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Z czasem, w miarę odbudowania włókien kolagenowych, narastają. Pełen efekt widoczny jest po upływie 3-6 miesięcy.


CENA ZABIEGU
UMÓW WIZYTĘ ONLINE

• Nadmiar lokalnie zgromadzonej tkanki tłuszczowej • Cellulit • Wiotkość skóry ciała i twarzy • Skóra obwisła po utracie wagi, ciąży czy w wyniku starzenia się • Bruzdy i zmarszczki
• zaczerwienienie skóry spowodowane świeżą opalenizną, • wykonanie zabiegu laserowego w czasie mniejszym niż tydzień od planowanego zabiegu Accent Prime, np. depilacja laserowa, • w przypadku laserów ablacyjnych czas odstępu się wydłuża np. przy CO2 około miesiąca, • stosowanie leków przeciwzakrzepowych, retinoidów, • ciąża i okres karmienia piersią, • choroba nowotworowa, cukrzyca, padaczka, • przewlekła choroba nerek i wątroby.
 picie dużej ilości wody ok 2,5 l przez 3 dni, • stosowanie diety ubogotłuszczowej w dniu zabiegu i 3 dni po nim, • powstrzymanie się od gorących kąpieli 3 dni po zabiegu, • unikanie picia alkoholu 3 dni po zabiegu, • w przypadku zabiegów ultradźwięki na ciało należy zrezygnować z ćwiczeń siłowych (nie aerobowych) i sauny przez 3 dni po zabiegu,