ZABIEGI PIELĘGNACYJNE KLAPP


Główną zaletą w przypadku niezwykłych zabiegów i produktów marki KLAPP są innowacyjne i różnorodne koncepcje zastosowania, które wraz z produktami do stosowania w domu tworzą konsekwentną kontynuacją pielęgnacji.
Wszystkie koncepcje KLAPP tworzone są dla każdego typu skóry i każdego stanu skóry, dla Niej i dla Niego, dla twarzy i ciała - dla pełnego piękna.
Wynikiem są doskonałe, indywidualne produkty dla pielęgnacji, regeneracji i wellness.

 

Skóra wrażliwa, która jest szczególnie narażona na podrażnienia wymaga od nas specjalnej pielęgnacji. Już od dziś możecie skorzystać z serii IMMUN z Klapp Cocmetics w naszym gabinecie.
Kosmetyki z tej serii:
-pomagają skórze zbudować powłokę chroniącą przed szkodliwym wpływem czynników środowiskowych;
-natychmiastowa pomoc oraz długofalowe działanie w przypadku skóry naczyniowej i nadpobudliwej;
-przeciwdziałają podrażnieniom, które mogą doprowadzić do uszkodzenia naczyń krwionośnych.

Gruntowe oczyszczenie twarzy to pierwszy i podstawowy krok do dalszej pielęgnacji skóry. Tylko czysta skóra ma dużo większą zdolność do przyjęcia substancji aktywnych i pielęgnujących zawartych w kremach. Clean&Active marki KLAPP Cosmetics to kosmetyki do oczyszczania twarzy stosowane w naszym gabinecie, dostępne także w wersji do pielęgnacji domowej.

PSC – LINIA DLA SKÓRY TRĄDZIKOWEJ

Linia stworzona specjalnie dla skóry zanieczyszczonej z zaburzonymi funkcjami wydzielania sebum. Zawarta w preparatach serii PSC substancja aktywna ASEBIOL® BT 2 reguluje wydzielanie sebum. Wyciąg z grzybów – Laricyl działa antybakteryjnie, wspomaga proces leczenia i zapobiega stanom zapalnym skóry. Przyspiesza proces gojenia się skóry i łagodzi podrażnienia. Seria PSC prowadzi do normalizacji tłustej skóry z problemami trądzikowymi, poprawiając jej ogólny wygląd. Staje się ona oczyszczona i zmatowiona. Nowością jest regulator wydzielania sebum ASEBIOLO BT 2, zawarty we wszystkich produktach serii. Gwarantuje on optymalne działanie dla całościowego zabiegu. Skóra twarzy staje się zdrowsza, oczyszczona i matowa. Uregulowana zostaje produkcja sebum, zarówno ta nadmierna i niewystarczająca. Konsekwentna pielęgnacja domowa produktami z linii PSC zapobiega zastojom sebum i nagromadzeniu zrogowaciałych komórek w porach.

Nazwa pochodzi od połączenia trzech słów i oznacza:
P. urus = czysta
S. anus = zdrowa
C. utis = skóra