O nas


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy całkowitą nowość w naszym salonie. Opalanie natryskowe jest coraz bardziej cenioną nie tylko przez celebrytów metodą pięknej, naturalnej, równomiernej opalenizny. Kierując się najnowszymi trendami w kosmetyce, pamiętamy jak ważne jest w dzisiejszym czasie zdrowie. Zapewniamy bezpieczeństwo naszym klientom, bowiem opalanie natryskowe jest polecane nawet dla najbardziej wrażliwej skóry . Zabieg polecamy wszystkim klientom, nawet tym najbardziej wymagającym, szczególnie osobom z dolegliwościami skóry (łuszczyca, bielactwo, trądzik), oraz przyszłym mamom i kobietom karmiącym piersią.
Idąc w kierunku najwyższej jakości podjęłyśmy współpracę z wiodącą marką FAKE BAKE. Pracujemy na wyjątkowym systemie do opalania natryskowego, który w połączeniu z płynami brązującymi jest niezawodny w uzyskaniu idealnej opalenizny. FAKE BAKE posiada różne warianty płynów brązujących, które wybieramy odpowiednio do karnacji klientki. Płyny te cechują się 100% naturalnością. Przyjrzyjmy się z bliska tej niesamowitej formule. Dihydroksyacetonu (DHA), reaguje z warstwą naskórka zamieniając się natychmiastowo w barwnik brązujący skórę. Izosorbid dimetylu (DMI) ułatwia wchłanianie DHA dzięki czemu opalenizna jest idealnie równomierna. Nie można by zapomnieć o erytrulozie stabilizuje ona barwnik zwiększając jego trwałość. Dzięki tym magicznym składnikom możemy się cieszyć równomierną, naturalną opalenizną naprawdę długo nawet do 10dni.

[dodaj opis obrazka]
[dodaj treść]
Zastanawiasz się jak wygląda zabieg- zobacz filmik ;)

[dodaj opis obrazka]
10 PRZYKAZAŃ FAKE BAKE

1. Zawsze dzień przed zabiegiem wykonaj peeling całego ciała.
2. Po wykonanym peelingu nie nawilżaj ciała balsamem ani olejkiem.
3. Depilacja.. pamiętaj by wykonać się dzień przed zabiegiem.
4. Wystarczy czysta umyta skóra (bez makijażu, bez perfum, bez antyperspirantów, baz balsamów i kremów)
5. W dzień zabiegu ubierz luźniejsze ciemne ubranie
6. Można zabrać własny strój lub skorzystać z jednorazowego stroju w salonie, można również opalać się całkowicie nago.
7. Płyn brązujący jest wybierany do karnacji twojej skóry.
8. Zabezpieczamy miejsca drażliwe; dłonie, łokcie, kolana, stopy specjalnym preparatem
9. Po zabiegu unikaj kontaktu z wodą!!!
10. By efekt utrzymywał się jak najdłużej pamiętaj by nawilżać skórę co najmniej dwa razy dziennie.

[dodaj opis obrazka]
W szybki sposób postaramy się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania przez klientki dotyczące zabiegu opalania natryskowego .
Ile potrzeba poświęcić czasu na zabieg opalania natryskowego?
Nie tak dużo, jakby mogło wam się wydawać wystarczy że zarezerwujesz 60 minut dla nas, a my w tym czasie sprawimy, że twoja opalenizna będzie piękna.

Czy po opalaniu natryskowym można opalać się w solarium lub na słońcu?
Tak, opalanie natryskowe nie jest przeciwwskazaniem do opalania w solarium lub na słońcu. Jednak należy pamiętać że opalanie natryskowe w żaden sposób nie chroni naszej skóry. Trzeba pamiętać o kremach z filtrem które zabezpieczą naszą skórę przed oparzeniem.
Mam blizny na ciele czy mogą opalać się natryskowo?
Tak jak najbardziej, opalanie natryskowe może sprawić że nawet staną się mniej widoczne. Pamiętaj jednak że nie możesz mieć świeżych nie zagojonych ran.

Czy opalanie natryskowe jest bezpieczne w ciąży i dla kobiet karmiących piersią?
Na to pytanie doskonale odpowiada Sally Sago, przełożona położnych z wieloletnim doświadczeniem, pracująca w szpitalu Suffolk (Wielka Brytania) i ekspert portalu babycentre.co.uk, dlaczego opalanie natryskowe jest bezpiecznym rozwiązaniem dla kobiet w ciąży, jak i tych karmiących piersią: „Substancje zawarte w płynach brązujących, czyli DHA i erytruloza, są nietoksyczne. Dodatkowo, działają tylko w obrębie naskórka i nie przedostają się do głębszych warstw skóry, więc nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo Twojego dziecka lub Twoje”.

Czy są jakieś przeciwwskazania do wykonania opalania natryskowego ???
Tak, należy pamiętać że lepiej nie poddawać się zabiegowi gdy występuje:
- alergia skórna,
- nadmierna potliwość,
- przewlekła astma,
- świeże rany.

Jak przygotować się do zabiegu opalania natryskowego?
Pamiętaj żeby dzień przed zabiegiem opalania natryskowego dokładnie wykonać peeling całego ciała. To pozwoli pozbyć się zbędnego martwego naskórka, a opalenizna utrzyma się jeszcze dłużej.

Depilacja przed czy po zabiegu opalania natryskowego???
Pamiętaj żeby dzień przed zabiegiem wykonać depilacje wszystkich miejsc, które zwykle depilujesz. Dzięki temu płyn brązujący równomiernie wniknie w głąb naskórka.

Jak dbać o skórę po opalaniu?
Pamiętaj o codziennej pelengacji skóry, zwłaszcza po wykonanym opalaniu natryskowym. Co najmniej dwa razy dziennie nakładaj na całe ciało olejek lub balsam do ciała. Dzięki temu twoja skóra będzie prawidłowo nawilżona, a opalenizna utrzyma się dłużej.

Czego należy unikać po opalaniu natryskowym???
Po zabiegu unikaj sauny, basenów, długich kąpieli, peelingu, nadmiernego wysiłki fizycznego. Dzięki temu twoja opalenizna pozostanie na dłużej.

Czy można opalać się w swojej bieliźnie???
Tak, jak najbardziej klientki mogą korzystać z własnej bielizny lub korzystać z wygodnej jednorazowej bielizny przeznaczonej do opalania. Dla bardziej odważnych Pań jest możliwość korzystania z opalania natryskowego nago.