Leczenie nadpotliwości MiraDry


 

 

Przełomowa bezinwazyjna technologia wykorzystująca energię mikrofalową do bezpiecznego wyeliminowania nadpotliwości.

System miraDry jest wynikiem ponad 5 lat badań i rozwoju, w tym głównie długoterminowych badań klinicznych przeprowadzonych przez czołowych dermatologów w Stanach Zjednoczonych.
Piroliza gruczołów potowych zapewnia trwałe rezultaty

System miraDry precyzyjnie oraz bezinwazyjnie dostarcza energię mikrofalową w obszar skóry w którym znajdują się gruczoły potowe. Energia generuje ciepło, które prowadzi do ich pirolizy. W tym samym czasie hydro-ceramiczny system ciągłego chłodzenia chroni powierzchniowe warstwy skóry właściwej i utrzymuje ciepło na poziomie gruczołów potowych. Rezultaty zabiegu są znaczące i trwałe już po jednym zabiegu, ponieważ gruczoły potowe nie ulegają regeneracji. Większość pacjentów zgłasza znaczącą redukcje wydzielanego potu - w ostatnim badaniu klinicznym średnia redukcja potliwości wynosiła 82%.

 

Jak działa MiraDry?

1.Dostarczenie energii mikrofalowej w głąb skóry. W tym obszarze znajdują się praktycznie wszystkie gruczoły potowe.


2.Energia koncentruje się w warstwach skóry w których znajdują się gruczoły potowe tworząc strefę FEZ ( Focal Energy Zone). Dzięki odmiennym właściwością elektromagnetycznym głębszych tkanek skóry następuje odbicie od nich energii.

 

3.Hydro-ceramiczny system chlodzenia utrzymuje strefę ciepła(55 - 66 C) jedynie w obszarze gdzie występują gruczoły potowe - dzięki czemu następuje ich piroliza. Gruczoły potowe się nie regenerują - efekt zabiegu jest trwały. Chłodzenie chroni naskórek i górne warstwy skóry właściwej

 

Procedura miraDry


Prosty i szybki zabieg w gabinecie który zapewnia trwałe rezultaty

Procedura zabiegu miraDry jest nieinwazyjna - oznacza to brak ingerencji fizycznych zastrzyków bądź cięcia. Przed procedurą umieszczane są specjalne czasowe znaczniki, które pomagają kierować zabiegiem. Stosowane jest także znieczulenie miejscowe w miejscu zabiegowym w celu zapewnienia większego komfortu pacjentowi.

Całkowity czas zabiegu wynosi około 60 minut, gdzie czas pracy głowicy to okolo 40 minut.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Większość pacjentów jest w stanie wrócić do pracy jeszcze tego samego dnia po zabiegu oraz wznowić ćwiczenia zazwyczaj już w ciągu kilku dni. Pacjenci będą odczuwać ból pod pachą przez kilka dni po procedurze. Typowy jest także łagodny lub umiarkowany obrzęk utrzymującu się od tygodnia do dwóch. Niektórzy pacjenci doświadczają tymczasowych i krótkotrwałych zmian czucia w skórze pod pachami lub w ramieniu który stopniowo zanika.

Korzyści z zabiegów miraDry:

  • trwały efekt
  • nieinwazyjność
  • wysoki poziom bezpieczeństwa
  • wysoka satysfakcja klienta
  • minimalny lub brak czasu przestojów pacjenta

 

Uwaga: System miraDry jest wskazany do stosowania w leczeniu nadpotliwości pod pachami u osób dorosłych powyżej 18 roku życia. Nie można stosować zabiegów w innych miejscach ciała - wliczając w to ręce i stopy.

 

System miraDry jest nie wskazany u pacjentów:

  • z rozrusznikiem serca lub innym elektronicznym implantem
  • którzy wymagają dodatkowego tlenu
  • ze znaną odpornością lub nietolerancją dla lokalnego znieczulenia wliczając lidokaine i adrenaline